Yeeey! Da er endelig videoen ute av hvordan jeg greide å forvandle håret mitt fra blond/gult med en grusom ettervekst til en kald gråtone gjennom hele håret uten å bruke flere tusen hos frisøren! Jeg vil påstå å si at jeg brukte rundt 400,- MAKS for alt sammen! I know, det er INSANE!
11 kommentarer
Ha en fin dag
Så utrolig fint det ble! <3
Bra video!
Spørsmål til deg: Hva er planene dine for vinteren, reise til utlandet eller bare være i Norge? Hva pleier du å spise til middag, og hva er det beste du vet å spise? Kunne du tenkt deg å reise til Dubai? Trives du i kollektiv eller har du lyst til å flytte for deg selv snart? Hvor pleier du å fikse neglene dine?
Stilig hår
Jeg har og noen spørsmål
har du vært i Asia før, og hvor? har du kjæreste? kunne du tenkt deg å ha kjæledyr nå? hvor høy er du? hvis du måtte velge å farge håret brunt eller klippe det kort til skuldrene, hva hadde du valgt? hva er det beste du vet å drikke på byen/favorittdrink?
Fiint. Kan du ha en Ebay-haul video?? <3
Så fint hår:)
Veldig fint og kult håret ble
Annika: Tusen takk!
julietalivstil: Takk! <33
Anonym: driver å svarer på dem nå <3
Cb: Ja, det hadde vært artig å fått til!