God morgen alle sammen!
Da var et ENDELIG mandag, fra min side i alle fall. Jeg elsker mandager, gleder meg hver gang noe som høres helt umulig ut. Spratt opp av sengen i dag kl. 06.00 etter bare 5 timer søvn for å komme meg på trening. Jeg skulle prøve å slumre en halv time, men kroppen nektet å bli trøtt etter at klokka hadde ringt. Det er en utrolig deilig følelse når jeg har slike dager!
Så det ble 1 time kardio og litt utstrekking etterpå. Er så utrolig deilig start på dagen! Kjenner bare kroppen er fullt med energi, å jeg gleder meg allerede til trening senere i kveld!
Til frokost ble det havregrynsgrøt med proteinpulver som er blandet i vann og en spiseskje peanøttsmør. Er så utrolig rask og sunn frokost som jeg bare elsker, mettende og smaker godt!
Håper alle får en fin mandag og en fin uke videre!
Så flink du er som står opp så tidlig og trener.. må være deilig når kroppen jobber med deg og ikke mot deg!:-)
Er det lov å gå me slike “pants”? :p
Veldig flink du er!
Jeg klarte så vidt å komme meg ut av senga kl 08.20. Så jeg er imponert
Hadde eg jobba på den gymmen så hadde eg nok kasta deg ut, ikje låv og gå i trusa

På Basic Gym trener VikingCommando sine elite styrker fra Politiets Beredskapstropp.Forsvaret Spesialkommando & Marinejegerkommandoen når de bor på Quality Strand Hotel i Gjøvik,og VikingCommando sine kvinnelige Elite Soldater går i Hot Pants på trening.
therese: Ja det er helt sant!
Tusen takk!
Anonym: Har ikke sagt noe på det i alle fall
Victoria Larsen: <3 <3
Haha: Derfor jeg ikke trener på gym der slike som deg har styringen